PAYLAŞ

2016 listelerimize, 2016’nın en kötü oyunları ile başlayalım istedik. Kimi satış rakamlarına göre, kimi ise kalitesine göre kötü oyunlar. İşte detaylar.

Bu  sene oyuncular açısından harika bir yıl oldu. 2016 yılının başından sonuna kadar çıkan oyunların çoğu yüksek kalitelideydi.

Bu senenin başında gelen The Witness ve Firewatch  2016 yılının oyunlar açısında güzel geçeceğinin habercisi gibiydi.

2016 yılı uzun süredir beklediğimiz oyunların da çıkmasıyla bizleri hayli sevindirdi.

Playstation 2 için gelmesi planlanan ama Playstation 4’e kısmet olan The Last Guardian ve uzun zamandır geliştirme aşamasında olan Final Fantasy 15 bu sene çıkan oyunlar arasında.

2016 yılında çıkan Doom‘un franchise canlandırması hayli ilginç bir başarıydı. Titanfall 2 beklenmeyen çıkışı da 2016 yılının en önemli olaylarından biri oldu.

Bu  sene piyasa çıkan Playstation 4 Pro ve VR bizler için farklı bir yenilikti. Bu cihazların 2017’de daha çok meyve vereceğini söylemek mümkün.

Tüm bu güzelliklerin yanı sıra 2016’da Furi, Abzu ve Dark Souls 3 gibi insanı zorluğu ile kanser edecek eşsiz oyunlar da oynadık.

Sonuç olarak oyuncular için 2016 yılı güzel bir yıl oldu. Bizde 2016 yılında beklentilere karşılamayan veya unutulan oyunları listelemek istedik. Aslında biz 2016’nın en başarısız oyunlarını listeledik. Bu oyunların kimisi başarısızlığını satış rakamlarına borçluyken, kimisi ise gerçekten kalitesiz bir yapım olmasına borçlu.

Lafı daha fazla uzatmadan listemize geçiş yapalım. İşte 2016’nın en kötü oyunları.

Mirror’s Edge Catalyst

Mirror’s Edge Catalyst, EA Digital Illusions CE (DICE) tarafından geliştirilen ve Electronic Arts tarafından yayımlanan, birinci şahıs aksiyon-macera türündeki video oyunu. İlk oyundaki başarısını yakalayamayan Mirror’s Edge Catalyst 2016 yılının başarısız oyunlarından birisi.

BİR CEVAP BIRAK