PAYLAŞ

Şu ana kadar ülkemizde birçok müzik yarışmasında birçok güzel ses dinledik, ancak yıldızları çabuk parlayan bu insanlar yarışma bittikten sonra piyasadan silinip gittiler. Son dönemlerin popüler ismi Aleyna Tilki ise bu durumun istisnası.

aleyna-tilki-nasil-unlu-oldu-2

Aleyna Tilki ilk olarak Yetenek Sizsiniz yarışmasında Gesi Bağları şarkısı ile milyonları kendine hayran bıraktı. Etkileyici sesi ve kendine has tavırlarıyla bir anda artan hayran kitlesi yarışma sonunda da Aleyna Tilki’yi desteklemeye devam ederken, asıl destek besteci ve müzik yapımcısı Emrah Karaduman’dan geldi.

aleyna-tilki-nasil-unlu-oldu-4

Emrah Karaduman ilk olarak Yetenek Sizsiniz yarışmasında gördüğü Aleyna Tilki’ye Toz Duman” adlı projesine dahil olmak isteyip istemediğini sordu. Zamanın uygun olmaması nedeniyle Aleyna Tilki bu teklifi reddetti, ancak Emrah Karaduman Aleyna’dan vazgeçmedi.

aleyna-tilki-nasil-unlu-oldu-3

Şu sıralar Aleyna Tilki Cevapsız Çınlama şarkısıyla Youtube’ta milyonlarca kişi tarafından dinleniyor. Sosyal medya hesaplarındaki takipçi sayısı her geçen gün artmaya devam ediyor. Elbette onun bu başarısında kendi sesi ve insanları yakalayabilmesinin payı büyük olsa da, Emrah Karaduman’ın varlığı da yadsınamaz. Bakalım 2016 yılının en iyi çıkış yapan şarkıcısı Aleyna Tilki bu başarısını ilerleyen dönemlerde de devam ettirebilecek mi?

BİR CEVAP BIRAK