PAYLAŞ

App Store’da bu haftanın ücretsiz uygulaması belli oldu. Milyonları peşinden sürükleyen Angry Birds Space’i bu hafta ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İşte detaylar.

Android kullanıcıları birçok uygulamayı telefonlarına ücretsiz olarak indirebiliyorlar. Fakat bu durum iOS kullanıcıları için ne yazık ki bu şekilde olmuyor. Android’te ücretsiz olarak kullanıcılara sunulan uygulamalar için iOS’te ufakta olsa bir takım ücretler talep edilebiliyor.

Bu duruma en basit örnek ise Angry Birds. İlk çıktığı zamanlarda milyonları peşinden sürükleyen yapım, Android’te ücretsiz olarak yayınlanırken, iOS’te ise 1 dolarlık ücret karşılığında satılıyordu.

3 Dolarlık Angry Birds Space Bu Hafta Bedava

Bugün ki haberimiz ise iOS kullanıcılarını memnun edecek cinsten. Çünkü Angry Birds serisinin en sevilen oyunlarından Angry Birds Space, iOS kullanıcılarına bu hafta boyunca bedava. Normalde 3 dolara satılan oyunu hemen App Store’a girip ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

İndirmeseniz bile oyunu App Store hesabınıza kaydettirmenizi tavsiye ederiz. Böylece ileride oynamak isteseniz bile Angry Birds Space için herhangi bir ek ücret ödemenize gerek kalmayacaktır. Şimdiden iyi oyunlar.

BİR CEVAP BIRAK