PAYLAŞ

Ülkemizde son dönemde oldukça popüler olan Çin’li teknoloji devi Xiaomi‘nin yeni amiral gemisi telefonu Xiaomi Mi 6 AnTuTu performans testinde rekor kırdı. İşte merakla beklenen Xiaomi Mi 6’nın AnTuTu puanı.

Mi 5 modeli ile ülkemizde hatta tüm dünya genelinde büyük ses getiren Xiaomi, yeni Xiaomi Mi 6 modeli ile performans konusunda oldukça iddialı.

Geçtiğimiz günlerde CES 2017 kapsamında tanıtılan Qualcomm Snapdragon 835‘den gücünü alan Xiaomi Mi 6, tanıtılmasına aylar kala AnTuTu benchmark‘ta görüldü.

AnTuTu Benchmark’ta Rekor Kırdı!

Weibo’da bir kullanıcı tarafından yayınlanan görselde Xiaomi Mi 6 prototipinin 210.329 puan aldığı görülüyor. Prototip olmasına rağmen AnTuTu‘da rekor kıran Xiaomi Mi 6‘nın nihai sürümünün daha güçlü bir şekilde karşımıza çıkabileceğini de ekleyelim.

183,106 puan ile şu ana kadarki en güçlü telefon olan iPhone 7 Plus‘ı bile geride bırakan Xiaomi Mi 6, Android cephesinin güçlü ismi OnePlus 3T‘yi de geçmeyi başardı.

Ek olarak, Xiaomi Mi 6‘nın 6 Şubat tarihinde tanıtımının yapılması ve Mart 2017‘de piyasa sürülmesinin beklendiğini de belirtelim.

BİR CEVAP BIRAK