PAYLAŞ

Apple’ın iPhone 7 ile eş zamanlı olarak tanıttığı Apple Airpods hakkında yeni söylentiler var. İşte Apple AirPods çıkış tarihi ve detaylar.

Apple geçtiğimiz Eylül ayında gerçekleştirdiği lansmanda, iPhone 7 ile eş zamanlı olarak kablosuz kulaklığı Apple AirPods’u da tanıtmıştı.

Amerikalı üretici, Apple AirPods çıkış tarihi olarak Aralık ayını işaret etmiş fakat sonradan bu çıkış tarihinin ertelendiğini duyurmuştu.

Daha önce Apple AirPods ile ilgili yaptığımız haberde bu ertelemenin sebebini de sizlerle paylaşmıştık.

Apple AirPods çıkış tarihi henüz gizemini korurken, Amerikalı teknoloji devine yakın bazı kaynaklar önemli iddialarda bulundu.

Apple AirPods Yılbaşında Satışa Sunulabilir

Apple’ın yılbaşı tatilini ıskalamak istemediği ve bu yüzden AirPods’u bir an önce satışa sunmak istediği belirtildi. Noel tatilinde 150 dolardan satılacak olan AirPods’a yoğun bir talep olacağını düşünen Apple cephesinin bu konu hakkında da istekli olduğu belirtiliyor.

Bildiğiniz üzere iPhone 7 ve iPhone 7 Plus’ta 3.5mm kulaklık girişi bulunmuyor. Bu nedenle Apple AirPods kulaklıkların özellikle  iPhone 7 kullanıcıları tarafından tercih edileceği tahmin ediliyor.

Öte yandan Amerika’da bile 150 dolarlık etiket fiyatıyla satışa sunulacak olan Apple AirPods Türkiye fiyatı hakkında da tahminde bulunabiliriz. Zira güncel dolar kuru ve vergiler işin içine girdiğinde, Apple AirPods fiyatı da 600-700TL arası olacaktır. Yine de bekleyip göreceğiz.

BİR CEVAP BIRAK