PAYLAŞ

Ünlü blogcu Robert Scoble’nin sosyal medyada yazdığı mesaja göre Apple büyük bir ürün üzerinde çalışıyor. İşte Apple’ın üzerinde çalıştığı büyük ürün hakkında detaylar.

Scoble’nin sosyal medyada yer alan yazısına göre Apple ve optik şirketi Carl Zeiss birlikte yeni bir sanal gerçeklik teknolojisi üzerinde çalışıyor. Scoble 5 Şubat’a katıldığı “This Week in Tech” programında, tahminlerini tekrar etti ve kaynak olarak Apple en üst düzey yöneticileri olduğunu vurguladı.

Apple CEO’su Tim Cook “AR üzerinde uzun süredir çalışıyoruz. Muhteşem şeyler ortaya çıkıyor ve müşteriler bundan memnun olacak.’’ dedi.

Scoble ayrıca Apple’un uzun süredir üzerinde çalıştığı bu büyük ürünün önümüzdeki yaz ya da önümüzdeki sene gelebileceğini söyledi. iPhone onuncu yıl döneminde Apple’ın ilk sanal gerçeklik gözlüğünü tanıtabileceğini belirtti.

Scoble, “Apple sanal  gerçeklik gözlüğünün duyurusunu yapana kadar Zeiss’den sessiz kalmasını istedi. Apple sanal gerçeklik yarışında Google ve Samsung rekabetine farklı bir boyut kazandıracak gibi duruyor.” dedi.

BİR CEVAP BIRAK