PAYLAŞ

App Store Yılbaşına özel olarak 24 tane uygulama ve oyunda indirime gitti. İşte detaylar.

Alışveriş çılgınlığının yaşanacağı günler yaklaşırken her alanda indirimler de hız kesmeden devam ediyor. Bu indirim kervanına katılan App Store tam 24 oyun ve uygulamada indirime gitti.

App Store sınırlı bir süre için tam 24 uygulama ve oyunun fiyatı 1 dolara düşürüldü.  Bunun yanı sıra popüler uygulama ve oyunlarda da önemli indirimler yapıldı. Örneğin, App store’ın popüler oyunlarından Assassin’s Creed Identity ve Octodad: Dadliest Catch’ı birlikte satın aldığınızda 4.95 dolar ödüyorsunuz. Bu da normal fiyatlara nazaran yüzde 80 daha ucuz.

Bir diğer örnek ise popüler uygulamalardan Moji Maker, normalde 1,99 dolar olan uygulama da 1 dolara inmiş durumda. Moji Maker uygulaması ile kendi özel emojılerinizi oluşturabilirsiniz.

App Store’un1 dolarlık yılbaşı indirimi 27 Aralık’ta son bulacak. O yüzden düşük fiyatlardan faydalanmak için acele ediniz. İşte indirime giren oyun ve uygulamalardan bazıları;

İndirime Giren Uygulamalar

infltr
djay 2
Filters for iPhone and iPad
Quick Fit
Word Swag
Justmoji
Photomyne
Pennies
Moji Maker
Dr. Panda Candy Factory
Bazaart

İndireme Giren Oyunlar

Assassin’s Creed Identity
Mini Metro
Alto’s Adventure
The Bug Butcher
AG Drive
Octodad: Dadliest Catch
Space Marshals 2
Heroki
Broken Age
Bloons Supermonkey 2
Never Alone: Ki Edition
Table Tennis Touch

Dip not olarak belirtelim. Bu uygulamalardan bazıları ülkemizde indirime girerken, bazıları ise hala girmiş değil. Eğer ABD hesabınız varsa, bu uygulamaları o hesabının üzerinden satın alıp kullanabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK