PAYLAŞ

Bir süre önce refurbished iPhone 6s ve refurbished iPhone 7 satışına başlayan Apple, şimdi de refurbished Apple Watch satışına başladı. İşte ucuz Apple Watch fiyatları.

Hatırlayacağınız üzere Apple, bir süre refurbished iPhone 6s ve refurbished iPhone 7 satışına başladığını duyurmuştu. Özellikle Amerika’da refurbished ürünlere yoğun bir talep vardı. Normal satış fiyatından yaklaşık olarak 150 dolar daha ucuz olan refurbished ürünler genel olarak ilgi görmüştü.

Bu ilgiden memnun olan Apple, benzer bir satış stratejisini Apple Watch için de uygulama kararı aldı. Bugünden itibaren online satış sitesi üzerinden ucuz Apple Watch satışlarını başlatan Apple’ın, bu hizmetini diğer ülkelere yaygınlaştırıp, yaygınlaştırmayacağı ise henüz netlik kazanış değil.

42mm Refurbished Apple Watch 1 fiyatı 249 dolar, 42mm Refurbished Apple Watch 2 fiyatı ise 469 dolar olarak belirlendi. Yani Apple Watch 1’de 20 dolarlık, Apple Watch 2’de ise 40 dolarlık bir indirim söz konusu.

Ucuz Apple Watch satışı şimdilik sadece Amerika’da mevcut. Avrupa’ya ve dolayısıyla ülkemize gelir mi bilinmez. Bekleyip göreceğiz.

BİR CEVAP BIRAK