PAYLAŞ

Hani derler ya bu güzellik gelip geçici diye, işte bu sözün doğruluğunu kanıtlayan bir içerik hazırladık sizlere. İşte zamanında çok canlar yakan Bond kadınlarının dünü ve bugünü.

Bizim kültürümüz genelde iç güzelliğe önem verir. Zaten gerek deyimler, gerekse atasözleriyle bu durum net bir şekilde ortaya konulmuştur. Hep derler, bu güzellik gelip geçici diye. Tabi bu sözü hiçe sayan ünlülerimiz de yok değil.

Fakat genel itibariyle, zaman özellikle kadınlara pek acımıyor. Gençliğinde milyonları peşlerinden sürükleyen isimler, orta yaşlarının sonlarına doğru iyice gözden düşüyorlar.

Bu yazımızda, büyüklerimizi, belki babalarımızı, amcalarımızı peşlerinden sürükleyen, 60’lı, 70’li hatta 80’li yılların Bond filmlerinde boy göstermiş olan bayan yıldızları haberimize konu ediyoruz.

Onlara bir de şimdi bakın. Gerçi, itiraf etmek gerekirse, bazıları hala o günkü çekiciliğini koruyor. Fakat bazılarının o gençliğindeki havasından eser kalmamış durumda. Lafı daha fazla uzatmadan sizleri Bond kızlarının geçmişteki ve şimdiki halleriyle başbaşa bırakalım.

Not: Öncesi ve sonrası görseli için görsel üzerinde tıklayarak çizgiyi sağa sola hareket ettirmeniz yeterli olacaktır.

Ursula Andress, “Dr. No” (1962) – Ursula Andress

BİR CEVAP BIRAK