PAYLAŞ

Oyun dünyasını son derece hareketli bir hafta bekliyor. Bu hafta özellikle konsol sahipleri için merakla beklenen oyunlar raflardaki yerini alacak.

Kış aylarını iyiden iyiye hissetmeye başladığımız şu günlerde, oyun sektörünün de hayli durgunlaştığını söyleyebiliriz. Hareketli geçen Eylül-Ekim döneminin ardından Kasım ve Aralık aylarında hayli durgun günler oyun severleri bekliyor.

Yine de bu haftanın geçtiğimiz haftaya oranla biraz daha dolu olduğunu söyleyebiliriz. Özellikle konsol sahiplerinin merakla beklediği bazı oyunların bu hafta satışa sunulacak olması, önemli bir nitelik diyebiliriz.

Bu haftanın dikkat çeken yapımları arasında ilk sırayı Ubisoft tarafından geliştirilen Watch Dogs 2 alıyor. Watch Dogs 2 bugün(14 Kasım) PS4 ve Xbox One için raflardaki yerini alıyor.

Watch Dogs haricinde bir diğer dikkat çeken yapım ise yine Ubisoft imzası taşıyan Assassin’s Creed The Ezio Collection. PS4 ve Xbox One için yayınlanacak olan Assassin’s Creed The Ezio Collection ‘da Assassin’s Creed 2, Brotherhood ve Revolations oyunlarını PS4 ve Xbox One konsollarımızda oynayabileceğiz.

pokemon-sun-moon

3DS sahiplerinin merakla beklediği Pokemon Sun & Moon isimli yapım da bu hafta raflardaki yerini alacak diğer bir hit yapım. İşte bu hafta çıkacak olan yapımların tam listesi.

14 Kasım (Pazartesi)

Watch Dogs 2 (PS4,Xbox One)
Assassin’s Creed The Ezio Collection (PS4, Xbox One)
Freeze Me (PS4)
Mekazoo (PS4)
Mutant Mudds Deluxe (PS4)
Overcooked Gourment Edition (PS4)
Silence (PS4)
Space Rift – Episode 1 (PSVR)
Stern Pinball Arcade (PS4)
Time Machine VR (PSVR)

17 Kasım (Perşembe)

Wanted Corp. (PS4)
Yesterday Origins (PS4)

18 Kasım Cuma

Pokemon Sun&Moon (3DS)
Star Wars Battlefront Ultimate Edition (PS4)
Killing Floor 2 (PS4)

BİR CEVAP BIRAK