PAYLAŞ

Bu hafta sinema severleri üç yeni film bekliyor. İşte bu hafta vizyona girecek filmler.

Sinema severleri bu hafta durgun bir hafta beklese de üç filmde birbirinden güzel. Bu haftanın dikkat çeken filmi ise Recep İvedik 5. Recep İvedik 5 bu seferde sinema severleri çok güldürecek gibi duruyor.

Sizlere daha fazla sıkmadan bu hafta vizyona girecek filmlerle baş başa bırakıyoruz.

Ay Işığı (Moonlight)

Telluride Film Festivali ile ses getiren Ay Işığı filminin yönetmen koltuğunda Barry Jenkins oturuyor. Oyuncu kadrosunda Trevante Rhodes, André Holland, Janelle Monáe, Ashton Sanders, Jharrel Jerome, Naomie Harris ve Mahershala Ali yer almaktadır. Filmin konusu ise bir adamın çocukluk ve gençlikten yetişkinliğe, hayatının çarpıcı anlarını anlatıyor.

Parçalanmış (Split)

Kariyerinde yaşadığı sıkıntılardan kurtulan  M. Night Shyamalan’ın yeni filmi Split, James McAvoy’un canlandırdığı, kişilik bozukluğundan muzdarip ana karakterinin gerilimli hikayesini konu ediniyor. Split şuanda ABD’de en çok izlenen film.

Recep İvedik 5

Şahan Gökbakar’ın yazıp başrolünde oynadığı Recep İvedik 5 bu haftanın tek komedi filmi.  Avrasya olimpiyatlarına giden oyuncuların şoförlüğünü yapan Recep İvedik’in yaptığı kuru fasulye, sporcuların zehirlenmesine neden olunca kafile başkanı, takımı oyunlardan çekmekten başka bir çare düşünemez. Ancak o noktada Recep kafile başkanlığını ele alır ve rahatsızlanan sporcuların yerine kamyoncu arkadaşlarını çağırır.

BİR CEVAP BIRAK