PAYLAŞ

Sinema severleri bu hafta eğlenceli bir hafta bekliyor. Bu hafta vizyona girecek yedi filmden 4’ü komedi türünde olacak. İşte bu hafta vizyona girecek filmler.

Bu hafta 5’i Türk filmi olmak üzere toplam 7 film vizyona giriyor. Bu filimler arasında en dikkat çekici olan ise Rogue One: Bir Star Wars Hikayesi.

Sizi daha fazla sıkmadan bu hafta vizyona girecek olan yapımlar ve daha önce yayınlanmış olan tanıtım videoları ile başbaşa bırakalım.

Rogue One: Bir Star Wars Hikayesi

Güç uyanıyor sonrasında ara filim olarak gelecek Rogue One: Bir Star Wars Hikayesi, Star Wars: A New Hope öncesine giderek imparatorluğun en büyük silahı Death Star’ın planlarını çalmaya çalışan bir grup isyancıyı konu alacak.

Alemde Bir Gece

Usta oyuncu Aydemir Akbaş’ın baş rol oynayacağı Alemde Bir Gece filmi, ters giden gecede yaşanan komik olayları anlatıyor.

Aptallar Çetesi (Masterminds)

Zach Galifianakis ile Kristen Wiig’in başrollerini paylaştığı Aptallar Çetesi (Masterminds), birbirinden beceriksizin yaptığı bir soygunu anlatıyor.

Oldu mu Şimdi?

Kenan Öztürk’ün yönetmenliğini yaptığı, başrollerinde usta oyuncular Yavuz Seçkin, Serkan Şengül ve Seda Güven gibi isimleri kadrosunda bulunduran Oldu mu Şimdi, talihsiz olayların hep kendisini bulduğu Yaşar’ın hikayesini anlatıyor.

Sen Sağ Ben Selamet

Çektiği Sağ Salim ve Sağ Salim 2: Sil Baştan ile çıkış yapan Ersoy Güler’in yeni filmi Sen Sağ Ben Selamet, müebbet yiyen Sansar ve tahliyesine 2 gün kalan Selamet’in aynı nakil aracına binmesiyle başlayan macerayı ele alacak.

Tereddüt

Tecrübeli yönetmen Yeşim Ustaoğlu’nun yeni filmi Tereddüt, birbirinden çok farklı hayatlar süren iki kadının yollarının kesişmesiyle gerçekleşen olayları anlatıyor. Toronto’da prömiyerini gerçekleştiren film, Antalya’dan da ödülle dönmüştü.

Zuzula

Bu haftanın tek korku filmi olan Zuzula usta yönetmen Kemal Özdemir’in kaleminden çıkma. Konusu ise sakin bir kasabaya yerleşen bir yazarın başından geçenleri anlatan, son dönem yerli korku filmlerinden biri.

BİR CEVAP BIRAK