PAYLAŞ

Bu hafta 7 yeni film gösterime giriyor. Gösterime giren filmler arasında uzun süredir merakla beklenen İkinci Şans da bulunuyor. İşte detaylar.

Sinemaseverler son derece yoğun bir haftanın beklediğini söylesek sanırım pek de yanılmış olmayız. Zira bu hafta vizyona giren filmler arasında uzun zamandır merakla beklenen 2 farklı yapım yer alıyor.

Özcan Deniz’in, Nurgül Yeşilçay ile birlikte kamera karşısına geçtiği İkinci Şans, uzun zamandır güzel bir aşk filmi izlemek isteyenler için güzel bir seçim olabilir.

Haftanın diğer bir dikkat çeken filmi ise J.K. Rowling’in kaleminden çıkan Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar? İsimli yapım. Harry Potter’ın hikayesinin öncesine uzanan film aksiyon severler için güzel bir tercih olacaktır.

İşte bu hafta vizyona giren diğer filmler.

Ayı Kardeşler: Büyülü Kış

Ayı Kardeşler: Kurtarma Operasyonu isimli animasyonun devam filmi Ayı Kardeşler: Büyülü Kış özellikle küçük yaştaki sinema severler için güzel bir alternatif olacaktır.

Bir Şey Değilim

Mahmut adında genç bir tiyatrocunun başından geçenleri konu edinen Bir Şey Değilim isimli yapımın yönetmen koltuğunda ise Muharrem Özabat oturuyor.

Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar?

Bu haftanın en dikkat çeken filmi, Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerelerde Bulunurlar? J.K. Rowling’in kaleminden beyaz perdeye uyarlandı. Film, gezgin büyücü Newt Scamander’ın, fantastik canavarları ararken başına gelen olayları konu alıyor.

İkinci Şans

Bu hafta vizyona giren İkinci Şans, tamamen zıt iki karaktere sahip iki insanın, geçmişlerinde yaşadıkları benzerlikleri baz alarak birbirlerine yeni bir şans tanımalarını konu alıyor.

Mezuniyet

Yönetmen koltuğunda Cristian Mungiu’nun oturduğu Mezuniyet, ebeveyn ilişkileri ve toplumsal yapıları odak noktasına alıyor.

Ölüm Alfabesi: Kötülüğün Başlangıcı

Bu haftanın tek korku filmi, yönetmenliğini Mike Flanagan’ın üstlendiği Ölüm Alfabesi: Kötülüğün Başlangıcı. Film 2014’te vizyona giren Ouja filminde yaşananların öncesine odaklanacak.

Adam Mısın!

Başrollerini Ahmet Çakar, Sinan Engin, Rasim Ozan Kütahyalı, Ertem Şener ve Abdülkerim Durmaz’ın paylaştığı yapım, Beyaz Futbol ekibinin başına gelen olayları konu edinecek.

BİR CEVAP BIRAK