PAYLAŞ

Bu hafta sinema salonlarında her türden film var. Bu haftanın en dikkat çekici filmi ise Sen Benim Herşeyimsin. İşte bu hafta vizyona giren filmler!

Bu hafta sinema severler ile 3’ü Türk yapımı olmak üzere 7 film buluşuyor. Bu filimler arasında en dikkat çekici olan başrollerinde Tolga Çevik, Cengiz Bozkurt ve Melis Birkan‘ın yer aldığı Sen Benim Herşeyimsin filmi var. Sizleri daha çok merakta bırakmadan filmlerin tanıtım videoları ile yalnız bırakalım.

Aşk Mektupları (From the Land of the Moon)

Oscar’lı oyuncu Marion Cotillard‘ın başrolde yer aldığı ve 2016 Cannes Film Festivali‘nde Altın Palmiye için yarışan film, II. Dünya Savaşı sonrasında geçen tutku dolu bir aşk hikâyesini konu alıyor.

Gece Hayvanları (Nocturnal Animals)

Tek Başına Bir Adam (A Single Man) filmi ile kendisi ile alakalı bütün şüpheleri yok eden Tom Ford, yeni filmi Gece Hayvanları ile gizemli bir hikâyeyi ele alıyor. Filmin oyuncu kadrosunda bulunan Amy Adams, Jake Gyllenhaal ve Michael Shannon gibi isimlerle de dikkat çekiyor.

Çılgın Ofis Partisi (Office Christmas Party)

Josh Gordon ve Will Speck‘in yönetmenliğini yaptığı Çılgın Ofis Partisi (Office Christmas Party), ofiste düzenlenen bir Noel partisinin yoldan çıkmasını konu ediniyor.

Hayati Tehlike

Ünlü yönetmen Serdar Işık‘ın yönettiği ve oyuncu kadrosunda Toygan Avanoğlu, Öznur Serçeler, Füsun Demirel ile Anıl İlter’in bulunduğu Hayat Tehlikeli filmi, bir fırında çalışırken bir anda kendini mafyanın içerisinde bulan Hayati’nin hikâyesini anlatıyor.

Kasap Havası

Usta kadın yönetmen Çiğdem Sezgin‘in yazıp yönettiği, ve Şenay Gürler, İnanç Konukçu ve Hakan Karahan’ın başrollerinde yer aldığı Kasap Havası, taksici Ahmet ile kendisinden yaşça büyük olan Leyla’nın ilişkisini ele alıyor.

Şarkını Söyle (Sing)

Bu yılın öne çıkan animasyonlarından Şarkını Söyle (Sing), herkesin içindeki parlak yıldızı ortaya çıkarma hikayesini konu alıyor.

Sen Benim Herşeyimsin

Bu haftanın dikkat çekici filmi Sen Benim Herşeyimsin başrollerinde Tolga Çevik, Cengiz Bozkurt ve Melis Birkan‘ın yer aldığı, ünlü yönetmen Tolga Örnek’in yönetmen koltuğunda oturuyor. Sen Benim Herşeyimsin filminde Tolga Çevik’in kendi kızıyla ile baba kız rolünde beraber oynayacaklar. Filmin konusu kendini kucağında bir bebekle bulan, bekar bir adamın hayatını anlatıyor.

BİR CEVAP BIRAK