PAYLAŞ

25 Kasım’da start alan Black Friday’in son gününe gelmiş bulunuyoruz. Eğer almak için ertelediğiniz bir şey varsa, bugün tekrardan göz atmayı unutmayın.

Geçtiğimiz Cuma günü başlayan Kara Cuma ya da Black Friday indirimleri bugün son buluyor. Black Friday süresince özellikle yabancı e-ticaret sitelerinin hatırı sayılır indirimler yaptığını rahatlıkla söyleyebiliriz.

Black Friday İndirimleri Oyunculara Yaradı

Ülkemizde de bazı mağazaların Black Friday kapsamında indirimler yaptığını söylemek mümkün. Fakat şunu rahatlıkla dile getirebiliriz. Black Friday indirimleri en çok oyuncuların işine yaradı. Zira bu süre içerisinde yüzlerce oyun piyasa fiyatının çok çok altına satışa sunuldu.

Steam, PS Store ve Xbox Live gibi online servis sağlayıcıları sayesinde oyuncular kısa süre içerisinde diledikleri oyunları satın alabildiler.

Fakat her güzel şeyin sonu olduğu gibi Black Friday’in de bir sonu var. Bu akşam itibariyle Black Friday indirimleri de son bulacak. Eğer almayı ertelediğiniz her hangi bir oyun vb. şeyler varsa gün içerisinde son defa bir kontrol etmenizi tavsiye ederiz.

BİR CEVAP BIRAK