PAYLAŞ

Samsung’un yenilikçi akıllı telefonu Galaxy X1 hakkında yeni bilgiler sızdırıldı. İşte cüzdan şeklindeki telefon Galaxy X!

Samsung’un cüzdan şeklinde katlanabilir bir telefon üzerinde çalıştığı iddiaları ilk olarak 2 sene önce ortaya atılmıştı. O tarihten bu yana Güney Koreli teknoloji devinden konu ile ilgili herhangi bir açıklama gelmemişti.

Dahası bu telefon hakkında bazı temel çizimler haricinde pek bir bilgi de sızdırılmamıştı. Ta ki 2017’ye girene kadar. 2017 ile birlikte Samsung’un katlanabilir telefonuna dair birçok söylenti ortalarda dolaşmaya başladı. Bu söylentileri daha önce yaptığımız bir haberde sizlerle paylaşmıştık.

Yeni gelen söylentilere göre Samsung’un Galaxy X1 ismi ile duyurmayı planladığı cüzdan şeklindeki telefonun kod numarası ise SM-X9000 olacak. Ayrıca Güney Koreli teknoloji devi, katlanabilir ekran teknolojisine sahip daha geniş ekranlı bir telefon üzerinde daha çalışıyor.

Galaxy X1 Plus ismi ile duyurulması beklenilen bu telefonun model numarası ise SM-X9050 olarak sızdırılmış durumda.

Samsung’un Galaxy X1 ve Galaxy X1 Plus’ı önümüzdeki dönemde tanıtması bekleniyor. Eğer söylentiler doğru çıkarsa cüzdan şeklindeki katlanabilir telefonlar 2017’nin 3 ya da 4. çeyreğinde satışa sunulacak.

BİR CEVAP BIRAK