PAYLAŞ

2016’ya damga vuran Deadpool tam gaz devam ediyor. Merakla beklenen Deadpool 2 için ilk fragman videosu yayınlandı. İşte konu hakkındaki detaylar.

Geçtiğimiz sene Şubat ayında tam da Sevgililer Günü’ne denk gelen bir zaman aralığında vizyona giren Deadpool, içerdiği hüzünlü aşk hikayesi ile sinema severlerin ilgi odağı haline gelmişti. İşin aslı, filmin oldukça popüler olmasının bu durumla pek bir alakası yoktu ama olsun, biz yine de yazalım dedik. Maksat, Deadpool vari bir trollük olsun. Neyse haberimize geçecek olursak, Deadpool 2 için merakla beklenen ilk fragman yayınlandı.

Vizyona giren Logan filminin hemen öncesinde gösterilen fragman, Deadpool’un nasıl bir kahramana dönüştüğünü bizlere gösteriyor. Bu kısa tanıtım videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Videodan da görüldüğü üzere Deadpool 2 de aynı ilk film gibi süper kahramanlara ufak sataşmalar içerecek. Zira bu kısa videoda Deadpool’un telefon kulübesinde süper kahraman kılığına bürünmesi direkt olarak Superman’e bir gönderme olmuş diyebiliriz.

Videonun sonu ise ne yazık ki pek de güzel bitmiyor. Zira bu kısa fragman Deadpool 2 filminin yakın bir gelecekte gelmeyeceğini bizlere bildiriyor. Merak ve sabırsızlık içerisinde yeni Deadpool filmini bekliyoruz!!!!

BİR CEVAP BIRAK