PAYLAŞ

Akıllı telefon için tasarlanan bir aksesuar sizce ne kadar garip olabilir? Bizce hemen öyle ön yargılı olmayın. Eminiz ki bu kadarını siz bile hayal edemezsiniz.

Akıllı telefon pazarı günden güne genişlemeye devam ediyor. Telefon satışlarının sürekli bir döngü içerisinde olması, telefon üreticilerinin olduğu kadar, telefon aksesuarı üretenlerin de yüzünü güldürüyor.

Tabi ki akıllı telefon aksesuarı söz konusu olduğunda kullanıcıların oldukça geniş bir yelpazeye sahip olduklarını da belirtmek gerekli. Hal böyle olunca, aksesuar üreticileri de kendilerini farklı kılacak yeni şeyler geliştirmeye gayret gösteriyor. Fakat bu gayret bazen ucu bucağı olmayan bir dizi garipliği de beraberinde getirebiliyor.

Bu yazımızda şimdiye kadar cep telefonları için üretilmiş olan en garip aksesuarları bir araya getiriyoruz. Bu aksesuarlar arasında neler mi var? Mesela ufak bir örnek verelim. Kurşun geçirmeyen telefon kılıfı. Evet yanlış duymadınız, kurşun geçirmeyen bir kılıf. Böylesine ağır ve kullanışsız bir kılıfı kim ne yapsın diye düşünebilirsiniz. Fakat adamlar yapmış işte. Neyse lafı daha fazla uzatmadan sizleri en garip cep telefonu aksesuarları ile başbaşa bırakalım.

El Şeklinde Telefon Kılıfı

Bu kılıfın hiç bir ekstra özelliği yok. Kılıfı tasarlayan firma yalnızlıktan sıkıldıysanız elimizi tutun diye bir sloganla yola çıkmış. Sonuç mu? Tabiki hüsran. Konuşurken falan tamamda, o eli cebine nasıl sığdıracaksın diye kimse sormamış.

BİR CEVAP BIRAK