PAYLAŞ

Zamanın, nakit kadar değerli olduğu günümüzde, akıllı telefonların şarj süresi de insanlar için hayati önem taşıyor. Peki en hızlı şarj olan telefonlar hangileri? İşte sorunuzun yanıtı.

Akıllı telefonlar kullanıcılarına birçok imkanı bir arada sunsalar da, bazı dezavantajlara da sahipler. Bu dezavantajlar içerisinde en önemlisi ise, hiç kuşkusuz akıllı telefonların 1 günü bile çıkaramayan bataryaları.

Dünyanın En Zengin 10 Teknoloji Şirketi Haberi için Tıklayın

Eğer akıllı telefonunuzu gün içerisinde internet, konuşma, oyun ve benzeri şeylerle yoğun bir şekilde kullanırsanız, telefonunuzu fişe takmadan günü tamamlamanız imkansız hale geliyor.

Dolayısıyla böyle bir durumda telefonunuzun ne kadar hızlı şarj olabileceği de hayati bir önem kazanıyor.

PhoneArena ekibi geçtiğimiz sene olduğu gibi bu sene de üşenmemiş ve tüm güncel telefonların şarj sürelerini basit bir karşılaştırmaya tabi tutmuş. Bu liste sayesinde en hızlı şarj olan telefon ile en yavaş şarj olan telefonu kolaylıkla ayırt edebiliyoruz.

En Hızlı Şarj Olan Akıllı Telefonlar (2016)

Aynı zamanda çokça merak edilen iPhone 7 şarj süresi daha doğrusu iPhone 7 şarj olma süresi gibi sorularda bu karşılaştırmayla yanıt bulmuş oluyor. Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan, iPhone 7’den Galaxy S7’ye, Google Pixel’den LG G5’e kadar geniş bir içeriğe sahip olan en hızlı şarj olan telefonlar (2016) listemize geçelim.

Motorola Moto Z Droid Edition Şarj Süresi

motorola-moto-z-droid-edition

0’dan 100’e 72 dakika

2 YORUMLAR

BİR CEVAP BIRAK