PAYLAŞ

Eğer kendi kendinize fotoğraf çekilmeyi seviyorsanız ya da diğer bir değişle selfie çekinmek hoşunuza gidiyorsa bu haberimiz tam size göre. İşte en iyi selfie uygulamaları.

Akıllı telefonların gelişmesi, hiç kuşkusuz en çok fotoğraf çekilmeyi sevenlerin hoşuna gidiyor. Çünkü her yeni jenerasyonda, akıllı telefonların fotoğraf çekim kalitesi, profesyonel makinalara bir adım daha yaklaşıyor.

Tabi ki, fotoğraf çekerken tek ihtiyacımız olan şey iyi bir makina değil. Günümüzde fotoğraf çekenler çektikleri fotoğrafları sosyal medyada paylaşmadan önce mutlaka birkaç işleme tabi tutuyor.

En İyi Selfie Uygulamaları

Bu işlemler fotoğraflarda önemli olan diğer bir unsuru da ön plana çıkarıyor. Fotoğraf düzenleme uygulamaları. Peki fotoğraf çekilirken bizlere en verimli şekilde yardımcı olan en iyi fotoğraf düzenleme uygulamaları hangileri?

Aslında bu sorunun cevabı çok geniş bir konsepte hitap ediyor. Bundan ötürü bizler bu uygulamaları sınıflara ayırarak okurlarımıza aktarmaya çalışacağız.

Bu yazımızda en iyi selfie uygulamaları hangileri sorusuna yanıt vermeye çalışacağız. Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan en iyi selfie uygulamaları hangileriymiş bir göz atalım.

1- YouCam Perfect

BİR CEVAP BIRAK