PAYLAŞ

Malumunuz… Dolar uçtu gitti. Haliyle akıllı telefonların fiyatları da arttı ya da artmak üzere. Peki şu anda en ucuz akıllı telefonlar hangileri? İşte detaylar.

Son günlerde piyasalar bir hayli hareketli. Malumunuz dolar, euro ve altın aldı başını gidiyor. Bir ay öncesinde 3TL seviyelerinde gezinen dolar şimdilerde ise 3.4 TL’yi zorluyor. Haliyle doların bir anda bu kadar yükselmesi özellikle elektronik cihazların fiyatını olumsuz yönde etkiledi.

Şu güne kadar akıllı telefon üreticileri ellerindeki stokları kullanarak, dolar artışını etiket fiyatlarına yansıtmadılar. Fakat dolar bir süre daha böyle devam ederse, akıllı telefonlara yapılacak zam da kaçınılmaz olacaktır.

Peki akıllı telefonlara gerçekten 1000TL ya da üzeri meblalar vermek zorunda mıyız? Daha ucuz akıllı telefon yok mu? Elbette var. Üşenmedik ve sizler için an itibariyle en ucuz akıllı telefonlar listesi hazırladık.

Eğer derseniz ki, ben oyun oynamam, bana sosyal medyası olsun, iyi kötü fotoğraf çeksin yeter, işte o zaman bu liste tam size göre. Lafı daha fazla uzatmadan sizleri en ucuz akıllı telefonlar 2016 listemizle başbaşa bırakalım.

Samsung Galaxy Ace S5830i fiyat ve özellikleri

samsung-galaxy-ace-s5830i-fiyat

İşletim Sistemi: Android 2.2
Ekran Boyutu: 3.5 inç
Kamera: 5 Megapiksel
Fiyat: 265 TL

BİR CEVAP BIRAK