PAYLAŞ

Far Cry 3’ün genişleme paketi olarak satışa sunulan ve kısa sürede önemli bir başarı yakalayan Blood Dragon bu ay uPlay’de ücretsiz. İşte detaylar.

Ubisoft’un köklü FPS serisi Far Cry, 3. oyunuyla önemli bir yükselişe imza atmıştı. Far Cry 3’ün ardından genişleme paketi olarak satışa sunulan ve tek başına da oynanabilen Blood Dragon da aynı başarıyı tekrarlamıştı.

Micheal Biehn isimli karakteri kontrol ettiğimiz ve 80 yıllarda neon ışıkları altında soluksuz bir aksiyona atıldığımız Far Cry 3 Blood Dragon şimdi bedava!

far-cry-3-blood-dragon-1

Bilindiği üzere Ubisoft, bir süredir online satış platformu uPlay’de her ay bir oyununu ücretsiz olarak kullanıcılara sunuyor.

Geçtiğimiz ay Beyond Good&Evil’i ücretsiz olarak oyun severlerin indirimine sunan firma, bu ay ise çıktığı dönemde adeta efsaneleşen bir yapım olan Blood Dragon’u ücretsiz olarak kullanıma sundu.

Ücretsiz Blood Dragon Nasıl İndirilir?

Far Cry 3 Blood Dragon’u ücretsiz olarak indirmek için tek yapmanız gereken şey bir uPlay hesabı açmak. Hali hazırda uPlay hesabınız varsa, hesabınıza bu oyunu ekleyerek hemen ücretsiz olarak indirebilirsiniz. uPlay’in sitesine buradan ulaşabilirsiniz. Şimdiden iyi oyunlar.

BİR CEVAP BIRAK