PAYLAŞ

Tüm dünyada geniş bir oyuncu kitlesine sahip olan Football Manager, bir kez daha mobil cihazlara geliyor. İşte Football Manager Touch 2017 hakkındaki detaylar.

Sports Interactive tarafından PC platformuna özel olarak geliştirilen Football Manager 2017 ya da oyuncuların değimiyle FM 2017 geçtiğimiz günlerde raflardaki yerini almıştı.

PC’de olduğu kadar olmasa da mobil ortamda da geniş bir oyuncu kitlesine sahip olan FM’nin akıllı telefonlar için hazırlanan versiyonunun ne zaman çıkacağı merak konusuydu.

FM Touch 2017 Ne Zaman Çıkacak

Sports Interactive’den yapılan açıklamayla FM Touch 2017 ne zaman çıkacak sorusu da yanıt bulmuş oldu.

SI yetkilileri FM Touch 2017 için 2 farklı versiyon hazırladıklarını, tablette farklı, telefonda farklı bir oyun geliştirdiklerini belirttiler. FM Touch 2017 temel olarak iki platformda da benzer özellikler içeriyor.

Tablet versiyonu geçtiğimiz günlerde yayınlanan FM Touch 2017 mobil versiyonu ise 17 Kasım’da satışa sunulacak.

Mobil Oyuna 60+ TL (!)

Oyunun akıllı telefon versiyonunun da aynı tablet versiyonunda olduğu gibi 19.99 dolarlık bir etiket fiyatına sahip olacağı tahmin ediliyor.

FM Touch 2017 için belirlenen 19.99 dolarlık fiyatın bir hayli fazla olduğunu söylemek mümkün. Zira ülkemiz 60TL civarında bir fiyattan satışa sunulan yapım, F2P oyunlara alıştığımız şu günlerde pek de rağbet görmeyebilir.

Bu arada dip not olarak şunu da belirtelim. FM Touch 2017 hem Android, hem de iOS işletim sistemli telefonlar için satışa sunulacak.

BİR CEVAP BIRAK