PAYLAŞ

Geçtiğimiz günlerde Galaxy C7 Pro özellikleri TENAA’da ortaya çıkmıştı. Şimdi ise Galaxy C5 Pro özellikleri kesinleşmiş oldu. İşte konu hakkındaki detaylar.

Dünyaca ünlü sertifikasyon kurumu TENAA, teknoloji basını için çok önemli bir konumda bulunuyor. Zira bir çok akıllı telefon daha resmi olarak tanıtılmadan, TENAA’da tüm özellikleriyle sergileniyor.

Geçtiğimiz günlerde Samsung’un yeni akıllı telefonu Galaxy C7 Pro TENAA’da görünmüş, ve böylece Galaxy C7 Pro özellikleri, daha resmi tanıtımı yapılmadan kesinlik kazanmıştı.

Şimdi ise Galaxy C5 Pro, tüm detaylarıyla TENAA’da göründü. TENAA’dan sızdırılan bilgilere göre Galaxy C5 Pro özellikleri şu şekilde olacak.

Galaxy C5 Pro Özellikleri

5.2 inçlik Full HD ekranla gelecek olan Galaxy C5 Pro, gücünü ise Qualcomm imzalı Snapdragon 626 yonga setinden alacak. 4GB RAM bulunan cihazın dahili depolama alanı ise 64GB olacak. 3000 mAh gücünde bir bataryadan beslenecek olan Galaxy C5 Pro’da, 16 MP’lik ana kameraya, yine 16MP’lik ön kamer eşlik edecek. Kutudan ilk çıktığında Android 6.0.1 Marshmallow ile çalışacak olan cihazın ölçüleri ise 145.7×71.4×6.95mm olacak.

Galaxy C5 Pro teknik özellikleri hakkındaki bilgiler şimdilik bunlardan ibaret. Yine de Galaxy C5 Pro’nun son derece sağlam bir telefon olduğunu söylemek mümkün. Galaxy C5 Pro fiyatı ile ilgili bir bilgi ise henüz bulunmuyor.

BİR CEVAP BIRAK