PAYLAŞ

Samsung bir yandan Galaxy S8 üzerinde çalışırken, diğer yandan da bir başka amiral gemisi modeli olan Galaxy Note 8 üzerindeki çalışmalarına başlamış. İşte detaylar.

Geçtiğimiz sene satışa sunduğu Galaxy Note 7 modeliyle büyük bir hayal kırıklığı yaratan Samsung yaralarını sarmaya çalışıyor.

Note 7 fiyaskosundan sonra işi sıkı tutan Güney Koreli teknoloji devi, yeni amiral gemisi Galaxy S8 üzerinde titizlikle duruyor. Tüm teknoloji basını Galaxy S8’e odaklanmış durumdayken, Samsung bir başka amiral gemisi modeli Galaxy Note 8 içinde çalışmalarını aralıksız olarak sürdürüyor.

Galaxy Note 8 özellikleri hakkında şu ana kadar net bir bilgi verilmiş olmasa da telefonunun kod adının Baikal olduğu ortaya çıktı. Bilmeyenler için Baikal’ın Sibiya’da bulunan bir göl olduğunu da anımsatalım. Baikal dünyanın en derin gölü olarak kabul ediliyor.

Galaxy Note 8 hakkında şu an bilinen tek şey ise telefonun 4K çözünürlüklü bir ekrana sahip olacağı ve aynı Galaxy 8’de olduğu gibi Bixby sesli asistanını destekleyeceği. Yine de daha fazlası için beklemek zorunda kalacağız.

BİR CEVAP BIRAK