PAYLAŞ

Geçtiğimiz günlerde Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge için testlerine başlanan Android 7.0 Nougat güncellemesi sızdırıldı. İşte detaylar.

Samsung, geçtiğimiz günlerde yaptığı bir açıklamada Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge için Android 7.0 Nougat testlerine başladığını açıklamıştı.

Güney Koreli firmanın kapalı beta olarak gerçekleştirdiği testler esnasında Android 7.0 Nougat, dışarı sızdırıldı. Diğer bir değişle, sizde dilerseniz Galaxy S7 ya da Galaxy S7 Edge telefonunuz için Android 7.0 Nougat güncellemesini indirip kurabilirsiniz.

android-7-nougat

Galaxy S7 Android 7 Nougat İndirmeden Önce (!) Dikkat (!)

Tabi ki kurulum için, telefonunuzun Samsung’un test için kullandığı versiyonlarla birebir aynı olması gerekiyor. Samsung Galaxy S7 için G930FXXU1ZPK4 versiyonunu kullanırken, Galaxy S7 Edge içinse G935FXXU1ZPK4 versiyonunu kullanıyor.

Ayrıca şunu da hatırlatmakta yarar var. Kuracağınız Android 7.0 Nougat versiyonu hali hazırda beta aşamasında olduğundan telefonunuzda stabil olarak çalışmayabilir. Dolayısıyla bu durum bir dizi sorunu da beraberinde getirecektir. Yine de tercih siz değerli okurlarımızın.

BİR CEVAP BIRAK