PAYLAŞ

Samsung, yeni amiral gemisi modeli Galaxy S8 için işi sıkı tutuyor. Galaxy S8 özellikleri için yeni bir söylenti daha ortaya çıktı. İşte tüm detaylar.

Note 7 ile çok büyük zarara uğrayan Güney Koreli teknoloji devi Samsung, önümüzdeki dönemde satışa sunacağı Galaxy S8 için işi sıkı tutuyor.

Bugüne kadar Galaxy S8 özellikleri ile ilgili olarak pek çok söylenti dile getirildi. Bunların geneline baktığımızda telefonun Snapdragon ya da Exynos imzalı üst düzey bir işlemciyle geleceği, 256 GB dahili depolama alanına sahip olacağı ve işletim sisteminin 6GB RAM ile destekleneceği iddia ediliyordu.

Geçtiğimiz gün ortaya atılan bir iddia, Galaxy S8’in beklenenden daha üstün teknik özelliklere sahip olabileceğini gözler önüne serdi. Güney Koreli üreticiye yakın bir kaynaktan alındığı iddia edilen bilgiye göre, Samsung Galaxy S8 tam 8GB RAM ile satışa sunulacak.

Tabi ki bu durumun henüz bir söylenti olduğunun altını çizelim. Öte yandan, Samsung’un kendi yarattığı sesli asistanlarını da ilk defa Galaxy S8 ile kullanıcılara sunacağını da hatırlatalım.

Galaxy S8 özellikleri bakımından son derece üstün bir cihaz olacağa benziyor. Bunda hemfikiriz. Fakat cihazın fiyatının Galaxy S7’ye oranla daha pahalı olacağını da hatırlatalım. Zira bu durumu geçtiğimiz günlerde yaptığımız bir haberde de dile getirmiştik. Yine de bekleyip göreceğiz.

BİR CEVAP BIRAK