PAYLAŞ

Samsung’un 29 Mart’ta tanıtacağı yeni amiral gemisi modeli Galaxy S8 özellikleri netleşmeye devam ediyor. İşte Galaxy S8 batarya özellikleri ve fazlası.

Şu aralar teknoloji gündeminin en önemli başlıklarından birisi de Samsung’un önümüzdeki dönemde satışa sunacağı yeni amiral gemisi modelleri Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus.

Uzun bir süredir Galaxy S8 özellikleri hakkında birçok sızıntıya şahitlik ettik. Yeri geldi Galaxy S8, 6GB RAM’le gelecek dediler, yeri geldi bu RAM 8GB oldu. Lakin son gelen sızıntılarda ise RAM miktarının yine 4GB olacağı ortaya çıktı.

Galaxy S8 Bataryası ile Ön Plana Çıkacak

Bugün ki haberimi ise Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus’ın batarya özellikleri ile ilgili. Son sızdırılan bilgilere göre Samsung’un yeni amiral gemisi modeli, hayli güçlü bir batarya desteğine sahip olacak.

İddialara göre Galaxy S8, 3250 mAh gücündeki bir bataryadan beslenirken, Galaxy S8 Plus ise gücünü 3750 mAh gücündeki bataryadan alacak. Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge’e göre daha yüksek olan bu bataryalar ile, kullanıcıların powerbank cihazlarına olan ihtiyacı da bir nebze azalmış olacak.

29 Mart’ta eş zamanlı olarak düzenlenecek olan etkinliklerle tanıtılması planlanan Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus’ın Nisan ayının ortalarına doğru satışa sunulması bekleniyor.

BİR CEVAP BIRAK