PAYLAŞ

Samsung’un yeni amiral gemisi modeli Galaxy S8’in çıkış tarihi sonunda netlik kazandı. İşte Galaxy S8 çıkış tarihi ve detaylar.

Note 7 ile büyük bir mali krize sürüklenen Samsung, önümüzdeki dönemde satışa sunacağı yeni amiral gemisi modeli Galaxy S8 için işi sıkı tutuyor.

Kaybettiği müşteri kitlesini geri kazanmak isteyen Güney Koreli üreticinin Galaxy S8 ile bir çok devrimsel yeniliği kullanıcıya sunmak istediği sızdırılan bilgiler arasındaydı.

Bu kadar ince elenip sık dokunan bir telefonun Şubat ayında gerçekleşecek olan MWC 2017’ye yetişip yetişmeyeceği ise kafalarda soru işaretlerine neden olmuştu.

Galaxy S8 Çıkışı Nisan’ı Bulacak

Bugün ortaya çıkan bir rapor, Samsung’un Galaxy S8’i önümüzdeki Şubat ayına kadar yetiştiremeyeceğini ortaya çıkartı. Rapora göre Samsung Galaxy S8’i 18 Nisan’da satışa sunacak.

Yani diğer bir değişle Samsung, Galaxy S8 çıkış tarihi olarak 18 Nisan’ı belirlemiş durumda. Hatırlanacağı üzere Güney Koreli üretici geçtiğimiz sene Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge’i 11 Mart’ta satışa sunmuştu.

Galaxy S8 çıkış tarihi olarak 18 Nisan’ı işaret eden kaynaklar, bu durumun kesin olduğunu ve öne çekilmeyeceğini belirtmişler. Diğer bir değişle Galaxy S8 18 Nisan’dan sonra da çıkabilir fakat önce çıkmayacağı kesin.

Sonuç olarak Samsung bizlere kusursuz bir telefon sunacaksa, 1 ay daha bekleriz sorun değil. Önemli olan bir daha Note 7 benzeri bir hayal kırıklığı yaşamamamız.

BİR CEVAP BIRAK