PAYLAŞ

Galaxy S8 özellikleri ve tasarımının ardından şimdi de taslak çizimleri sızdırıldı. Galaxy S8’in Galaxy S7’ye oranla daha ince ve daha kısa olacağı ortaya çıktı.

Şu aralar teknoloji gündemini en çok meşgul eden konulardan birisi de hiç şüphesiz Samsung’un yeni amiral gemisi modeli Galaxy S8.

Özellikle son dönemde Galaxy S8 özellikleri ve tasarımı ile ilgili birçok sızıntı gerçekleşiyor. Önümüzdeki ay Barselona’da gerçekleşecek olan MWC 2017’de tanıtılması beklenen telefon hakkındaki tüm detayları şimdiden öğrendik desek, sanırım pek de yanlış olmaz.

Geçtiğimiz gün sızdırılan yeni bir raporda ise Galaxy S8’in taslak çizimleri ortaya çıktı. Bu çizimler Galaxy S8’in ölçüleri konusunda önemli bilgiler veriyor. Dilerseniz çizimlere aşağıdaki görsellerden göz atabilirsiniz.

Karşılaştırmaya göre Galaxy S8, Galaxy S7’ye oranla daha kısa ve daha ince olacak. Ayrıca home tuşunun ve üst kısımda Samsung logosunun bulunduğu bölgenin de ekrana dahil edildiğini görüyoruz. Zira daha önce sızdırılan görüntülerde de benzer bilgilerle karşılaşmıştık.

Sonuç olarak Samsung’un Galaxy S8 ile tasarım anlamında önemli bir değişikliğe gideceğini söylemek mümkün. Zira Güney Koreli teknoloji devinin senelerdir terk etmediği, klasikleşen bir tasarım çizgisi vardı. Bakalım tüm bu yenilikler Samsung’u yeniden zirveye taşıyabilecek mi?

BİR CEVAP BIRAK