PAYLAŞ

Samsung’un bir süredir üzerinde çalıştığı Galaxy S8 özellikleri ve tasarımı ile ilgili bilgiler gelmeye devam ediyor. İşte Galaxy S8 ekranı hakkındaki yeni detaylar.

Galaxy Note 7’den yaklaşık olarak 5 milyar dolarlık zarar açıklayan Samsung, şu anda tüm konsantresini önümüzdeki Mart ayında tanıtılması planlanan yeni amiral gemisi modeli Galaxy S8’e vermiş durumda.

Bir süredir Galaxy S8 özellikleri ve tasarımı ile ilgili bir çok dedikodu ortaya atıldı. Bu dedikodular arasında Galaxy S8’in Snapdragon 835 ile geleceği, çift ana kameraya sahip olacağı gibi söylentiler de vardı.

Samsung, Galaxy S8 ile Tasarım Çizgisini Değiştiriyor

Fakat geçtiğimiz gün ortaya çıkan bir rapor, Galaxy S8 özellikleri ile ilgili çıkan söylentilerin eksenini de değiştirdi.

Ortaya çıkan rapora göre Galaxy S8’de sadece 1 ana kamera olacak. Ayrıca telefon, Qualcomm yerine Samsung’un kendi ürettiği yeni üst düzey Exynos yonga setini kullanacak.

Öte yandan Galaxy S8 özellikleri ile ilgili en heyecan verici detay ise telefonun ekranı. Galaxy S8 ekranı, alt kısımda da edge özelliği gösterecek ve çerçeve oranı neredeyse sıfıra indirgenecek.

Samsung, home tuşunu da tamamen ortadan kaldırarak alt kısma sanal bir tuş yerleştirecekmiş. Tabi ki bunlar şu anda doğrulanmamış söylentilerden ibaret. İşin aslını Mart ayı geldiğinde öğrenmiş olacağız.

BİR CEVAP BIRAK