PAYLAŞ

Geçtiğimiz günlerde sızdırılan Galaxy S8 fiyatı, tekrardan teknoloji gündeminin odak noktası haline geldi. Bu durumun sebebi ise Galaxy S8 fiyatı hakkındaki yeni sızıntılar.

Samsung’un Galaxy S8’i bu ayın sonunda Barselona’da gerçekleşecek olan MWC 2017’de tanıtmayacağını uzun süre önce öğrenmiştik. Galaxy S8 tanıtımının ertelenmesi bile, bu cihazın teknoloji gündemindeki yerini değiştirmedi.

Sürekli sızdırılan özellikleriyle gündeme gelen Galaxy S8, geçtiğimiz günlerde ilk defa fiyatı ile dikkatleri üzerine çekmişti. Bizim de sizlerle paylaştığımız bir sızıntıya göre Galaxy S8 fiyatı Avrupa’da 850 euro olacak.

Bu sızıntı tazeliğini korurken, Galaxy S8 fiyatı ile ilgili bir başka iddia da Çin’den geldi. Çin’in önemli sızıntı kaynaklarından biri Galaxy S8’in fiyatı ve farklı varyasyonları hakkında bilgi verdi.

Galaxy S8, 2 Farklı RAM Seçeneği ile Gelecek

Çin kaynaklı iddialara göre, Galaxy S8 4GB ve 6GB RAM’e sahip iki farklı versiyonla satışa sunulacak. 6GB RAM’e sahip olan model, Avrupa ve Amerika genelinde satışa sunulacakken Çin ve Güney Kore’de satışa sunulmayacakmış.

Çin’de satışa sunulması beklenen 4GB RAM’li Galaxy S8 fiyatı ise 885 dolar olacakmış. Mış- müş diyoruz, çünkü bunlar şu anlık söylentiden ibaret. Fakat söylenti de olsa, 885 dolara satışa sunulacak bir telefonun ülkemizde 4000 TL’den satışa sunulması çok da sürpriz olmayacaktır.

BİR CEVAP BIRAK