PAYLAŞ

Galaxy Note 7 ile firma tarihinin en büyük zararına imza atan Samsung, efsanevi bir geri dönüşe hazırlanıyor. İşte konu hakkındaki detaylar.

Samsung’un önümüzdeki Nisan ayında tanıtması beklenilen yeni amiral gemisi modeli Galaxy S8, şimdiden teknoloji dünyasının gündemindeki konulardan biri haline geldi.

Hemen hemen her gün Galaxy S8 ile ilgili yeni bir söylenti daha ortaya atılıyor. Geçtiğimiz gün ortaya çıkan yeni bilgiler ise, Galaxy S8’i bekleyenleri hayli heyecanlandırdı.

Samsung’a yakınlığı ile tanınan David Ruddock, attığı bir tweette Samsung’un yeni tuş düzeni hakkında bilgiler verdi. Ruddock’a göre Samsung, Galaxy S8 ile fiziksel home tuşuna veda edecek.

Bu alanda tamamen dijital bir tuş tasarımı kullanacak olan Samsung, bu bölümde basınca duyarlı ekran teknolojisi kullanarak, bu kısmı kullanıcılar için daha fonksiyonel bir hale getirecek.

Samsung’un Galaxy S8 modelinde parmak izi okuyucusunu ekranın alt tarafında yerleştireceği de sızdırılan bilgiler arasında. Bazı kesimler ise henüz Güney Koreli teknoloji devinin bu özelliği stabil olarak kullanamadığını ve bu yüzden parmak izi okuyucusunu Galaxy S8’in arka tarafında yerleştireceğini iddia ediyor. Yine de tüm bu bilgilerin bir söylentiden ibaret olduğunu hatırlatalım.

BİR CEVAP BIRAK