PAYLAŞ

Daha önce Galaxy S8’in MWC 2017’de tanıtılmayacağını sızdıran güvenilir kaynağımız, bu seferde Galaxy S8 çıkış tarihini sızdırdı. İşte Galaxy S8 ne zaman çıkacak sorusunun yanıtı.

Samsung’un uzun süredir üzerinde çalıştığı yeni amiral gemisi modeli Galaxy S8 bilindiği üzere MWC 2017’de tanıtılmayacak. Bu söylenti çok uzun bir süre önce sızdırılmış, doğrulama ise geçtiğimiz ay bizzat Samsung tarafından yapılmıştı.

Galaxy S8’in MWC 2017’de tanıtılmayacağını öğrendikten sonra akıllara gelen şey ise Galaxy S8 ne zaman çıkacak sorusu oldu. Bu soru ile ilgili şimdiye kadar ortaya birçok iddia atıldı. Genel kanı ise Galaxy S8 çıkış tarihinin Nisan ayında olacağı yönündeydi.

Galaxy S8’in MWC 2017’de tanıtılmayacağını sızdıran ilk kaynak, geçtiğimiz gün Galaxy S8 çıkış tarihine ilişkin bazı açıklamalarda bulundu.

Galaxy S8 Mart Ayında Raflarda Olacak

Samsung’a yakınlığıyla bilinen kaynağa göre Galaxy S8 29 Mart’ta satışa sunulacak. Telefon için daha önce eşi benzeri görülmemiş bir pazarlama stratejisinin yürütüleceği de sızdırılan bilgiler arasında bulunuyor.

Eğer söylentiler doğruysa, Samsung Galaxy S8 için dünyanın önde gelen şehirlerinde çeşitli tanıtım organizasyonları düzenleyecekmiş. Bu organizasyonların bazıları ise eş zamanlı olarak başlatılacak ve Galaxy S8 gösterimi aynı ana denk getirilmeye çalışılacakmış.

Samsung’un Galaxy S8 üzerine titrediğini rahatlıkla söylemek mümkün. Bakalım serinin en farklı tasarıma sahip modeli olan Galaxy S8, Samsung’un beklentilerini karşılayabilecek mi? Bekleyip göreceğiz.

BİR CEVAP BIRAK