PAYLAŞ

Samsung’un önümüdeki dönemde satışa sunacağı yeni amiral gemisi modeli Galaxy S8’in ön paneli sızdırıldı. İşte Galaxy S8’in dış görünümü.

Samsung için önemli bir kilometre taşı olmasına kesin gözüyle bakılan Galaxy S8 modelinin tanıtılmasına artık sayılı günler kaldı. Şubat’ın son haftasında Barselona’da düzenlenecek olan MWC 2017’de tanıtılacak olan Samsung’un yeni amiral gemisi modeli Galaxy S8 hakkında şimdiye kadar birçok söylentiyle karşılaştık.

Galaxy S8 özellikleri ve tasarımı ile ilgili yeterince bilgi sahibi olduk. Zira şu ana kadar sızdırılan bilgiler sayesinde Galaxy S8’in alt ve üst çerçevelerinin son derece ince olduğunu, home tuşunun kaldırıldığını ve parmak izi okuyucusunun telefonun arka kısmına yerleştirildiğini biliyoruz.

Peki Galaxy S8 nasıl bir görünüme sahip olacak? Bu sorunun yanıtı da geçtiğimiz gün ortaya çıktı. Aşağıdaki resimde Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus’ın ön panellerini görebilirsiniz.

Panellerde de görüldüğü üzere şimdiye kadar tasarım anlamında sızdırılan tüm bilgilerin doğru olduğunu söylemek mümkün.

Bu arada dip not olarak geçtiğimiz günlerde Galaxy S8 fiyatının da sızdırıldığını belirtelim. Zira yaptığımız bir haberde bu bilgiyi sizlerle paylaşmıştık. Dilerseniz Galaxy S8 fiyatı haberimize buradan göz atabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK