PAYLAŞ

Bu sefer söylentiymiş, iddiaymış falan değil. Galaxy S8 özellikleri tüm hatlarıyla ortaya çıktı. İşte Samsung’un yeni amiral gemisi.

Samsung’un yeni amiral gemisi modeli Galaxy S8’in tanıtılmasına bile yaklaşık 1 ay gibi uzun bir süre olmasına rağmen telefonun tüm özellikleri ortaya çıktı. Güney Koreli teknoloji devinin Galaxy S8 özellikleri ile ilgili hazırladığı görsel internete sızdırıldı. Normalde bu görselin, Galaxy S8 tanıtımının akabinde mecralara gönderilecek olan basın bültenlerine konulması gerekiyordu.

Bu görselin sızdırılmasıyla birlikte Galaxy S8 özellikleri de kesinleşmiş oldu. Samsung’un yeni amiral gemisi modeli 5.8 inç büyüklüğünde kavisli bir ekrana sahip olacak. Toza ve suya karşı dayanıklılığı IP68 sertifikası ile belgelenen Galaxy S8’de parmak izi okuyucusunun yanı sıra iris tarayıcı da bulunacak. 12MP’lik ana kameraya 8MP’lik ön kameranın eşlik ettiği telefonun dahili hafızası ise 64GB. MicroSD kart desteğinin de bulunduğu cihazda, kablosuz şarj özelliği de mevcut.

Gücünü çıktığı bölgeye göre Snapdragon 835 ya da Exynos 8895’ten alacak olan Galaxy S8, RAM miktarıyla biraz hayal kırıklığı yarattı diyebiliriz. Zira geniş bir kitle Galaxy S8’de en az 6GB RAM olmasını bekliyordu. Fakat sızdırılan görsele görü Samsung’un yeni amiral gemisi modelinin RAM miktarı yalnızca 4GB.

Galaxy S8’in ne zaman tanıtılacağı ve ne zaman satışa sunulacağı hakkındaki bilgilere aşağıdaki linke tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Galaxy S8 çıkış tarihi için tıklayın.

BİR CEVAP BIRAK