PAYLAŞ

Samsung’un yaklaşık olarak 5 ay önce duyurduğu iOS destek programı bugün resmiyete kavuştu. Artık Gear S2 ve Gear S3 de iOS ile birlikte çalışabilecek!

Samsung’un iOS destekli telefonlarla Gear S2 ve Gear S3 modellerinin uyumlu olarak çalışmasını sağlayacak olan “iOS destek programı” bugün resmiyete kavuştu.

Samsung yaklaşık olarak 5 ay önde iOS destek programının beta testlerine başladığını duyurmuştu. Bugün resmi olarak yayınlanan güncelleme ile Gear S2, Gear S3 ve Gear Fit 2 iOS desteğine kavuştular.

Bunun anlamı şu. Artık iPhone kullananlar, akıllı saat kullanmak istediklerinde ille de Apple Watch satın almak zorunda değiller.

Samsung tarafından yayınlanan bu güncelleme sayesinde artık iPhone kullanıcıları da akıllı saat olarak Gear S2 ya da Gear S3 kullanabilecekler.

Tabi ki Samsung’un yayınladığı iOS desteği ne kadar başarılı olsa da asla bir Apple Watch deneyimi vermeyecektir. Bu durumu da dip not olarak sizlerle paylaşalım.

iPhone’nunuzu ve Samsung akıllı saatinizi eşleştirmek için ihtiyaç duyduğunuz uygulamaları apps.samsung.com/gear ve App Store’dan edinebilirsiniz.

Uygulamaları çalıştırmak için iPhone’nunuzun iOS 9.0 ya da üzeri bir sürüme ihtiyacı olduğunu da hatırlatalım.

BİR CEVAP BIRAK