PAYLAŞ

10. haftasını dolduran haftanın en iyi cosplayleri için 10 numara bir galeri hazırladık. İşte bu haftanın en iyi cosplay çalışmaları.

Sanal Evren’in en sevilen yazı dizilerinden biri olan haftanın en iyi cosplaylerinin 10. bölümüyle karşınızdayız. Her hafta Cumartesi günü yayınlanan haftanın en iyi cosplayleri yazı dizisinin bu bölümünde de birbirinden seksi, birbirinden ateşli ve birbirinden başarılı cosplay çalışmaları sizleri bekliyor.

Bu haftanın en iyi cosplaylerine geçmeden önce, önümüzdeki ay yani Şubat’ın hemen ilk haftası, İstanbul’da GİST 2017’nin düzenleneceğini hatırlatalım. Peki neden böyle bir hatırlatma yapıyoruz? Çünkü GIST 2017, Türkiye’de cosplayleri canlı canlı görebileceğiniz ender yerlerden birisi.

Geçtiğimiz sene GIST’te düzenlenen cosplay yarışmasına rekor seviyede katılım olmuştu. Üstelik yarışmaya katılanların yüzde 70’ini bayan cosplayerlar oluşturuyordu. Eğer İstanbul’da yaşıyorsanız sırf cosplayerlar için bile GIST 2017’yi mutlaka ziyaret etmenizi öneririz. Neyle lafı daha fazla uzatmadan sizleri bu haftanın en iyi cosplay çalışmalarıyla başbaşa bırakalım.

Bu arada geçtiğimiz hafta yayınlanan haftanın en iyi cosplayleri – 9 yazısına buradan ulaşabilirsiniz.

1 YORUM

BİR CEVAP BIRAK