PAYLAŞ

Sanal Evren’in en sevilen yazı dizilerinden biri olan Haftanın En İyi Cosplayleri yeni bölümüyle sizlerle. İşte bu hafta sizler için seçtiğimiz birbirinden güzel cosplay çalışmaları.

Her hafta Cumartesi günü, Sanal Evren’de cosplay günü! Evet “Haftanın En İyi Cosplayleri” isimli yazı dizimizi başlatalı 8 hafta oldu. 8 haftadır okurlarımızın yoğun ilgi gösterdiği cosplay yazı dizimiz bu hafta da dopdolu.

Bu haftanın en iyi cosplaylerine geçmeden önce, içeriklerimiz hakkında kısaca bilgi verelim. Bildiğiniz üzere cosplay sektörü oldukça geniş. Diğer bir değişle, hitap edilen kesim çok fazla. Kimi cosplayer kendini bir oyun karakterinin yerine koyarken, kimisi ise bir dizi ya da anime karakterinin yerine koyabiliyor.

Genelde bayanların canlandırdığı cosplayler ateşli hatlara sahip olabiliyor. Bunun nedeni ise gerek oyunlardaki, gerekse animelerdeki kadın karakterlerin fazlasıyla seksi olması. Cosplayin ana amacının da karaktere en yakın şekilde giyinmek olduğunu göz önüne aldığımızda ortaya muazzam çalışmalar çıkabiliyor.

Lafı daha fazla uzatmadan sizleri bu haftanın en iyi cosplay çalışmaları ile başbaşa bırakalım.

Bu arada yılbaşına özel olarak yayınladığımız Haftanın En İyi Cosplayleri – 7 yazımıza buradan göz atabilirsiniz.

1 YORUM

BİR CEVAP BIRAK