PAYLAŞ

Dünyada milyonlarca fanı olan Hill Climb Racing yeni oyunu ile karşımızda, elbetteki birçok yenilikle birlikte.

Beklenildiği gibi Fingersoft Hill Climb Racing‘in devam oyununu yayınladı. Henüz yalnızca Android cihazlara yayınlanan oyunun iOS cihazlara gelmesinin ise aralık ayını bulacağı söyleniyor.

Hill Climb Racing 2 başlangıç olarak 30 bölüme sahip, ayrıca bu sefer birçok fanın tatmin edecek multiplayer desteği de mevcut.

Oyunun yapımcıları ilk oyun yayınlandığından bu yana fanların en çok istediği şeyin multiplayer modu olduğunu ifade ediyor.

Hill Climb Racing 2’de Arkadaşlarınızla Yarışabileceksiniz!

Bu mod sayesinde Hill Climb Racing 2‘de oyuncular arkadaşları ile yarışabilecek ve dünya genelinde oyunun en iyi zamanlarına sahip oyuncular ile sıralamada liderlik mücadelesi verebilecek.

İlk oyundaki macera modu da Hill Climb Racing 2‘de geri dönüyor. Yani oyun halefindeki özellikleri koruyarak karşımıza geliyor.

Dahası aracınızın motorunu, süspansiyonlarını ve daha birçok özelliğini geliştirebileceğiniz gibi, sürücünüzün şapkasını, elbisesini vb. değiştirerek dış görünüşünü de değiştirebiliyorsunuz.

Hill Climb Racing 2, Google Play Store‘daki birçok oyun gibi ücretsiz olarak indirilebiliyor ve oyun içi satın alma desteği sunuyor. Oyunun multiplayer modunu da göz önüne aldığımızda Hill Climb Racing 2‘de arkadaşlarınızı alt etmek için biraz kesenin ağzını açmanız gerekecek gibi.

BİR CEVAP BIRAK