PAYLAŞ

HTC Ocean ile ilgili Çinli bir web sitesinde yeni bir iddia ortaya atıldı. İşte HTC Ocean özellikleri hakkındaki son detaylar!

HTC Ocean bundan üç ay önce konsept tasarım olarak internete sızdırılmıştı. İnternette ki sızdırılan bilgilere göre HTC Ocean’da fiziksel buton bulunmazken, yeni Sense ara yüzünün de hareketlerle ve Google Assistant ile kontrol edileceğini görmüştük.

Çinli web sitesi Eprice’nin iddiasına göre, HTC 2017 yılının ilk çeyreğinde üç yeni telefonu tanıtmayı planladığını söyledi. Söylentiye göre HTC, Ocean Note’u 12 Ocak’ta tanıtacak. Diğer iki HTC modelinin ise aynı tarihte veya ileri bir tarihte açıklanacağı söylentiler arasında. Kesin bir bilgi olmasa da Tayvanlı üreticinin, HTC Ocean ya da başka bir HTC modelini Ocak ayında açıklanmasını bekliyoruz.

HTC Ocean Özellikleri

HTC Ocean özellikleri baz alındığında üst düzey bir telefonu andırıyor. Kimi kesimler HTC Ocean’ın 3 farklı modelde satışa sunulacağını ve bu üç modelinde amiral gemisi sınıfında olacağını iddia ediyor.

Bir diğer iddia ise HTC Ocean‘ın HTC 11’in yerine çıkacak olması. Yani Tayvanlı üretici sıfırdan bembayaz bir sayfayla yoluna devam edecek. Tabi ki bunlar şu anda söylentiden ibaret.

HTC Ocean‘ın her üç modelinde de Snapdragon 835 işlemcinin bulunacağı iddia ediliyor. 6GB RAM bulunması beklenen cihazlar, birbirinden ekran boyutu ve dahili depolama alanlarına göre ayrılacak.

Şimdilik bu konu hakkında beklemek, en mantıklı yol gibi görünüyor. Çünkü şu aralar HTC ile ilgili büyük bir bilgi karmaşası mevcut.

BİR CEVAP BIRAK