PAYLAŞ

HTC yeni amiral gemisi HTC U Ultra resmen duyurdu. İşte HTC U Ultra özellikleri ve fiyatı hakkındaki tüm detaylar.

HTC’nin uzun süredir beklenen phablet modeli olan U Ultra resmi olarak tanıtıldı. HTC U Ultra özellikleri ile üst segment bir telefon olduğunu baştan belli ediyor. HTC U Ultra özelliklerinin yanında tasarımıyla da bir hayli dikkat çekiyor.

HTC U Ultra da, 5.7 inç ekranlı LG V20 ve V10 modellerinde gördüğümüz çift ekran özelliği bulunuyor.

HTC U Ultra’nın teknik özelliklerine baktığımızda; Qualcomm Snapdragon 821 işlemcisi yer alan telefonda, 4 GB RAM, 64 GB dahili hafıza ve 128GB’ta kadar microSD desteği bulunuyor.

HTC U Ultra’nın 5.7 inç boyutlu ekranın çözünürlüğü 2560 x 1440 ve 515 PPI değerinde ve safir ekran teknolojisine sahip iken ön kısımda yer alan 2.05 inç boyutlu ikinci ekran ise 160 x 1040 çözünürlüğe sahip.

HTC U Ultra’nın kamera özelliklerine baktığımızda ise 12 Megapiksel çözünürlüğünde f/1.8 diyafram açıklığı sunan arka kameraya, 16 megapiksel çözünürlüğündeki ön kameraya eşlik ediyor.

3.000 mAh kapasiteli bataryadan beslenen telefon şarj konusunda sıkıntı çekebilir. HTC U Ultra’da kulaklık girişinin yer almadığını da belirtelim.

HTC U Ultra’nın özellikleri yanı sıra fiyatı da beli oldu. ABD ön siparişlere açılan telefonun fiyatı 749 dolar. HTC U Ultra Mart ayının ortalarında satışa sunulması bekleniyor.

BİR CEVAP BIRAK