PAYLAŞ

Çinli akıllı telefon üreticisi Huawei, önümüzdeki MWC 2017’de tanıtacağı yeni amiral gemisi modeli Huawei P10 için bir video yayınladı. İşte detaylar.

26 Şubat’ta Barselona’da gerçekleşecek olan Mobile World Congress yani Mobil Dünya Kongresi’ne artık sayılı günler kaldı.

MWC 2017’de boy gösterecek markalardan biri olan Huawei geçtiğimiz gün yeni amiral gemisi modeli Huawei P10 için kısa bir tanıtım videosu yayınladı. Yayınlanan videoda ilk defa Huawei P9 modeliyle karşımıza çıkan çift ana kameraya vurgu yapılarak, bu durumun Huawei P10’da da devam edeceği mesajı veriliyor.

Bunun yanı sıra, değişik renk tonlarına bürünen çift kamera mesajının, Huawei P10’un ön kısmında bulunacak olan çift kameraya da işaret ettiği iddia ediliyor.

Huawei P10 için yayınlanan bu kısa videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Huawei P10 özellikleri ile ilgili şimdiye kadar pek çok bilgi sızdırılmış durumda. Bu bilgilere göre, Huawei P10 gücünü Kirin 960 yonga setinden alacak. Telefonun 4GB ya da 6GB’lık RAM desteği ile gelmesi bekleniyor. 5.5 inçlik bir ekranla gelecek olan Huawei P10’nun Plus versiyonunun da MWC 2017’de tanıtılması bekleniyor.

BİR CEVAP BIRAK