PAYLAŞ

Çin’li Huawei firmasının en yeni amiral gemisi olacak P10 modeli hakkında sızıntılar gelmeye devam ediyor. Son gelen sızıntılar ise Huawei P10 modelinin tasarımını ortaya çıkarıyor. İşte yeni Huawei P10‘nun tasarımı ve diğer detayları!

Son dönemde dünyanın en büyük üç akıllı telefon üreticisinden biri olmayı başaran Çin’li Huawei, geçtiğimiz yıl P9 modeliyle oldukça büyük ses getirmişti. 2017 yılı için ise Huawei yeni P10 modeli için çalışmalarını sürdürüyor.

Weibo sitesinde sızdırılan render görsellerine bakacak olursak Huawei P10 iki farklı varyasyona sahip olacak. Standart Huawei P10‘nun ekranı düz iken, diğer sürümün ekranı ise iki tarafı kavisli bir yapıda olacak.

Huawei‘nin P9 ve Mate 9 modellerinde kullandığı gibi yeni P10 modelinde de Leica imzalı çift kameraya yer vermesine kesin gözüyle bakılıyor. Görselde görüldüğü üzere bir önceki modele göre daha yuvarlak hatlara sahip olan P10 modeli daha estetik bir kasaya sahip olacak.

Son olarak Huawei P10‘nun Mobil Dünya Kongresi (MWC) fuarında tanıtılacağını ve Kirin 960 işlemci, 4GB/6GB RAM, 5.5 inç 1440×2560 ekran gibi teknik özelliklerle geleceğini de belirtelim.

BİR CEVAP BIRAK