PAYLAŞ

Çin’in en önemli akıllı telefon üreticisi konumunda bulunan Huawei’nin yeni nesil amiral gemisi modellerinin fiyatları da kesinleşti. İşte detaylar.

Apple ve Samsung’un ardından akıllı telefon pazarının en etkili 3. ismi olan Huawei, MWC 2017 hazırlıklarını aralıksız şekilde sürdürüyor.

Bir süredir Huawei’nin yeni nesil amiral gemisi modelleri Huawei P10 ve Huawei P10 Plus özellikleri ile ilgili birçok haber okuduk. Bu haberlerin hiç biri Çinli üretici tarafından doğrulanmamış olsa da, kaynakların benzer bilgileri sızdırmış olması, çıkan haberlerin güvenirliğini de arttırdı.

Huawei P10 Fiyatı Kesinleşti

Geçtiğimiz gün Huawei P10 ile ilgili yeni bir görsel daha internete sızdırıldı. MWC 2017 için hazırlandığı iddia edilen görselde Huawei P10 ve Huawei P10 Plus fiyatına ilişkin bazı bilgiler yer alıyor.

Görsele göre Huawei P10, 2 farklı çeşitte satışa sunulacak. 4GB RAM 32GB dahili depolama alanına sahip olan modelin 508 dolardan, 6GB RAM 128GB dahili depolamaya sahip cihazın ise 682 dolardan satışa sunulacağı belirtiliyor.

Sızdırılan görselde Huawei P10 Plus fiyatı da belirtilmiş durumda. Huawei P10 Plus da aynı Huawei P10 gibi 2 farklı RAM seçeneği ile satışa sunulacak.

4GB RAM ve 64GB dahili depolamaya sahip olan model 726 dolardan satılırken, 6GB RAM 128GB dahili depolamaya sahip model ise 828 dolardan satılacak.

Samsung Galaxy S8 fiyatı için sızdırılan bilgiler doğrultusunda, Huawei P10’un fiyat olarak daha cazip olacağını söylemek mümkün. Zira Galaxy S8 fiyatı için telaffuz edilen rakamlar 850 dolar seviyelerinde. Yine de en net bilgileri önümüzdeki dönemde göreceğiz.

BİR CEVAP BIRAK