PAYLAŞ

Günümüzün en büyük sosyal ağlarından biri olan Instagram’da bir anda takipçi sayınızı nasıl arttırabilirsiniz. Tüm detaylar instagram takipçi kasma 2017 yazımızda.

Malumunuz, şu aralar Instagram sosyal medyanın bir numarası haline gelmiş durumda. Instagram’ın kısa sürede bu kadar hızlı bir şekilde gelişmesinin ise birkaç ana nedeni var. Bunların başında gençlerin Facebook’tan sıkılmaları geliyor. Orta yaş kitlesinin Facebook’ta aşırı artması, gençleri Instagram’a yöneltmiş durumda. Ayrıca Instagram’ın tamamen görsel odaklı bir sosyal ağ olması da albenisini arttırıyor diyebiliriz. Peki gelelim asıl sorumuza. instagram takipçi kasma dediğimiz olay nedir? Ne işe yarar?

Günümüzde artık herkes fenomen olma derdine düşmüş. Aslında bayan kullanıcılar için bu durum çok zor sayılmaz. Birkaç malum fotoğraf ve etiketlemenin akabinde Instagram takipçi kasma gibi bir olaya gerek kalmadan yüzlerce takipçiye erişebiliyorlar.

Peki yeni bir sayfa açanlar, sitesine instagram hesabı açıp takipçi edinmek isteyenler? Onlar takipçi sorununu kısa yoldan nasıl çözebilirler? Tabiki instagram takipçi kasma yöntemleri ile.

Şimdi gelelim asıl konumuza. Bu instagram takipçi kasma olayı nedir? Aslında mesele son derece basit. Şimdi Google’a instagram takipçi kasma ya da instagram takipçi hilesi yazarak çeşitli uygulamalar indiriyorsunuz. Buraya kadar herşey normal. Daha sonra bu program sizden instagram kullanıcı adı ve şifrenizle giriş yapmanızı istiyor. Eee tabi, hesabınıza girmeden nasıl takipçi kazandıracak değil mi? Doğal olarak bu size mantıklı geliyor ve şifrenizi giriyorsunuz.

Ardından biraz süre geçince bakıyorsunuz ki takipçi sayınızda az da olsa bir artış var. Diyorsunuz ki demek gerçekten bu Instagram takipçi kasma hilesi işe yaramış. Neyse, sonra biraz vakit geçiyor ve birde bakıyorsunuz ki Instagram hesabında yüzlerce kişiyi takip etmeye başlamışsınız. Yani ava giderken avlanmışsınız.

Evet arkadaşlar, bu instagram takipçi kasma programı diye sizlere yutturulan uygulamalar, sizin hesabınızı ele geçirmez fakat, sizi başkalarını takip etmeye zorlar. İnternette para karşılığında size takipçi kazandırdığını söyleyenler haklıdır. İşte onlar size takipçi diye bu tarz uygulamaları yükleyen hesapları getirirler. Bunlar organik takipçilerdir fakat olayı fark edince takibi bırakırlar.

Peki ben herşeye rağmen instagram takipçi kasma hilesini yapmak istiyorum diyorsanız. Bu durumda size göstereceğimiz ya da önereceğimiz iki seçenek mevcut. Birincisi R10.net’e girerek, ticaret puanı yüksek birisine 15-20TL ödeyerek 1K-2K’lık takipçi attırabilirsiniz. Üstelik şifre falan vermeden kullanıcı adını vermeniz yeterli olur.

Diğer yöntem ise internetten indireceğiniz ücretsiz uygulamalar. Fakat yukarıda da bahsettiğimiz üzere bu uygulamalarla ava giderken avlanma ihtimaliniz bir hayli fazla. Yine de tercih sizlerin.

BİR CEVAP BIRAK