PAYLAŞ

Popüler fotoğraf ve video paylaşma uygulaması Instagram’a bilgisayardan fotoğraf nasıl yüklenir? İşte Instagram’a bilgisayardan video yüklemek için detaylar.

Günümüzün popüler uygulaması Instagram’da bilgisayar üzerinden fotoğraf ve video paylaşamamak kullanıcıların en şikayetçi olduğu durum. Bu durumu halletmek asılında oldukça basit. Bilgisayardan Instagram’a fotoğraf ve video yüklemek için Gramblr  yazılımını edinmeniz yeterli olacaktır.

Gramblr Nedir?

Gramblr Windows XP, Vista, 7, 8, 8.1, 10 ve Mac OSX işletim sistemlerine desteği olan ve bu sayede bilgisayardan Instagram hesabınıza erişmenize olanak sağlayan bir yazılım. Gramblr sayesinde bilgisayardan Instagram’a fotoğraf ve video yükleyebilirsiniz.

Gramblr Kullanarak Nasıl Fotoğraf ve Video Paylaşılır?

1- Bilgisayarınızdan Gramblr açınız.
2- Gramblr açıldıktan sonra  Instagram Web’ten hesabınıza giriş yapın.
3- Instagram hesabınaza giriş yaptıktan sonra Gramblr açılacak.
4- Karşınıza ekran gelecek. Buraya Bilgisayardan Instagram’a yüklemek istediğiniz fotoğrafı sürükleyiniz.
5- Bilgisayardan Instagram’a yüklemek istediğiniz fotoğrafı attıktan sonra çeşitli görsel efektleri ve kırpma ayarlarını yapabilirsiniz. Görsel ayarlamalarını yaptıktan sonra sağ üst bölümde bulunan Apply butonuna tıklayın.
6- Son olarak çıkan ekranda Caption bölümüne hashtag girebilir ve send butonuna basarak bilgisayar üzerinden Instagram’a fotoğraf yükleyebilirsiniz. Aynı zamanda görselinizi some other time seçeneği ile başka bir zamana planlayabilirsiniz.

İşte instagram’a bilgisayardan fotoğraf yüklemek bu kadar basit bir olay. Instagram’a bilgisayardan video yüklemek için de aynı yöntemi kullanabilirsiniz. Eğer takıldığınız bir nokta olursa yorum olarak bizlerle paylaşabilirsiniz.

1 YORUM

  1. ModaSky ile artık çok kolay; sade ve göze hoşgelen tasarımıyla birçok kişi tarafından oldukça sevilen ve çok kolay kullanılan en popüler fotoğraf paylaşım sitelerinden biridir.

BİR CEVAP BIRAK