PAYLAŞ

Bir süredir beta aşamasında olan iOS 10.2 güncellemesi sonunda yayınlandı. İşte iOS 10.2 güncelleme detayları ve özellikleri.

Apple’ın geçtiğimiz dönemde yayınladığı iOS 10.1.1 güncellemesi bir dizi sorunu da beraberinde getirmişti. Özellikle güncellemeyi alan bazı modellerde ortaya çıkan tam şarj olamama sorunu hayli can sıkmıştı.

Bu ve benzeri sorunları ortadan kaldırmak için kolları sıvayan Apple, kısa süre önce iOS 10.2 güncellemesinin beta sürümünü kullanıcıların deneyimine sunmuştu.

Test sürecinin ardından nihayet iOS 10.2 güncellemesi tam sürümüyle kullanıcıların beğenisine sunuldu.

iOS 10.2 Güncellemesi ile Gelen Yenilikler

iOS 10.2 güncellemesi ilk olarak iOS 10.1.1 ile gelen hataları düzeltmeye odaklanıyor. Bu hataların ne derece düzeldiğini zamanla göreceğiz.

Öte yandan iOS 10.2 güncellemesi ile gelen bazı yenilikler de mevcut. iOS 10.2 ile yüzlerce yeni emoji, duvar kağıtları ve iMessage ekran efektleri iPhone’nunuza eklenmiş oluyor.

Bunun dışında Apple, Live Photos özelliğinde de bazı yenilemelere gitmiş. Ayrıca sadece Amerika’da geçerli olan bazı Apple TV özelliklerinin de iOS 10.2 ile kullanıcılara sunulduğunu belirtelim.

BİR CEVAP BIRAK