PAYLAŞ

Bir çok iPhone kullanıcısının merakla beklediği iOS 10.3′ün ne zaman çıkacağı belli oldu. İşte İOS 10.3 hakkında detaylar.

Aralık ayı ile iOS 10.2’yi yayınlayan Apple’ın, Ocak ayında iOS 10.3’ü kullanıma sunacağı bilgisi geldi. iOS 10.2.1 sürümünden sonra çıkması beklenen ve Ocak ayının ilk çeyreğinde kesin olarak betasının çıkması beklenen iOS 10.3 hakkındaki ilk detaylar ortaya çıktı.

Apple ile ilgili söylentiler hakkında çoğu zaman doğru bilgi veren Sonny Dickson’ın attığı tweete göre Apple, Ocak ayında iOS 10.3‘ün ilk betasını yayınlama hazırlıklarına başladı. Sony Dickson iOS 10.3 betasının 10 Ocak’ta geleceğini söyledi.

iOS 10.3 İle Yeni Özellik Geliyor

Apple, iOS 10.3 ile yeni bir özelliğin geleceği de söylentiler arasında. Yeni gelecek modun ismi “Tiyatro modu” olarak dillendiriliyor. Tiyatro modu hakkında pek bilgi olmasa da ikonunun patlamış mısır olacağı biliniyor.

iOS 10.3 için gelecek tek özelliğin Tiyatro modu ile sınırlı kalmayacağı, bunun yanında emoji ve klavye konusunda birçok yeniliği de iPhone kullanıcılarına sunmaya planlıyor.

BİR CEVAP BIRAK