PAYLAŞ

iPhone 6s’iniz ile pil sorunu yaşıyor ve Apple’ın başlattığı ücretsiz pil değiştirme programından faydalanmak istiyorsanız önce sizi buraya alalım. İşte iPhone 6s üretim tarihi öğrenme.

Bilindiği üzere Apple, geçtiğimiz ay yaptığı açıklamada pil sorunu yaşayan bazı iPhone 6s modelleri için, iPhone 6s ücretsiz pil değiştirme programı başlatacağını duyurmuştu.

iPhone 6s ücretsiz pil değiştirme programının en önemli şartı ise elinizdeki iPhone 6s’in belli bir tarih aralığında üretilmesiydi. Yani Apple, yalnızca 2015 Eylül ve 2015 Ekim ayında üretilen iPhone 6s modelleri için ücretsiz pil değişim programı uygulayacak.

Peki iPhone 6s’inizin ne zaman üretildiğini nasıl öğreneceksiniz. Bu durumu basite indirgemek isteyen Apple, iPhone 6s üretim tarihi öğrenme üzerine yeni bir link oluşturdu. Bunun için tek yapmanız gereken şey Apple’ın sayfasına girip, telefonunuzun seri numarasını yazmak. Ardından zaten site size telefonunuzun ücretsiz pil değişim hakkına sahip olup olmadığını gösterecektir.

iPhone 6s Seri Numarası Nasıl Öğrenilir?

Tabi ki bu durum karşısında akıllara ilk gelen soru, iPhone 6s seri numarası nasıl öğrenilir. Aslında bu son derece basit bir durum. Aşağıdaki adımları izleyerek iPhone 6s seri numarası nasıl öğrenilir sorusunun yanıtını da basitçe bulabilirsiniz.

Ayarlar > Genel > Hakkında  —- bölümüne giderek iPhone 6s seri numarasını öğrenebilirsiniz.

Hemen hatırlatalım. Apple, ekranı zarar görmüş iPhone 6s modellerini, ekran değişimine tabi tutmadan, bataryasını değiştirmeyeceğini de açıkladı. Tabi ki bunun için de ek bir ücret ödeyeceğiz. Bakalım Apple’ın bu pil değişim programına katılım ne düzeyde olacak. Bekleyip göreceğiz.

BİR CEVAP BIRAK